Profesori clasa a XII-a E

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Profesori clasa a XII-a E

Mesaj  Admin la data de Dum Mar 07, 2010 10:35 am

Cred ca ar fi bine sa avem o baza de date cu profii pt a stii cate invitatii sa facem si unde sa ii gasim.

Lazar Daniel - pensie
Giuchici Monica - preda
Petrovan Senina - pensie&preda
Juncan Luminita - pensie
Iancov Gheorghe - preda
Todor Mihai - pensie
Visan Mihai - preda
Golopenta Marius - preda la Herculane
Sigmund Emilia - pensie
Savoiu Claudiu - preda
Varadeanu Eugenia - pensie
Moroiu Victor - preda
Untea Valeriu - preda
Farcas Corina - preda (astrofizica)
Tapardea Daniel - preot Bocsa (religie)
Muresan Ionel - decedat

In plus, diriga o sa roage secretarele sa faca o lista cu adresa si nr de tel a tuturor profilor pentru a-i putea contacta.

Pentru cei din celelalte clase, daca faceti lista cu profii, o sa afle si pt ei datele de contact.

Ultima editare efectuata de catre Admin in Lun Mar 15, 2010 10:52 pm, editata de 4 ori

Admin
Admin

Data de înscriere : 06/03/2010

Vezi profilul utilizatorului http://promotia2000.myfreeforum.ro

Sus In jos

Re: Profesori clasa a XII-a E

Mesaj  Alex Buzzi la data de Lun Mar 08, 2010 10:38 pm

am facut si astrofizica Laughing ?

Alex Buzzi

Data de înscriere : 08/03/2010
Localizare : Resita

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Mesaj  Alex Buzzi la data de Lun Mar 08, 2010 10:40 pm

sa nu uitati ca ati facut si religie, aia care nu ati fost ca mine atei Laughing .

Alex Buzzi

Sus In jos

religie

Mesaj  Admin la data de Lun Mar 08, 2010 10:46 pm

Alex Buzzi a scris:sa nu uitati ca ati facut si religie, aia care nu ati fost ca mine atei Laughing .

nu stiu daca am mai facut pana la urma dar am sa verific. cred ca am dat-o intoarsa dupa ce voi v-ati scos.

Iasmina

Admin
Admin

Sus In jos

Mesaj  Alex Buzzi la data de Lun Mar 08, 2010 10:50 pm

Admin a scris:
Alex Buzzi a scris:sa nu uitati ca ati facut si religie, aia care nu ati fost ca mine atei Laughing .

nu stiu daca am mai facut pana la urma dar am sa verific. cred ca am dat-o intoarsa dupa ce voi v-ati scos.

Iasmina

Ati facut ca m-a oprit pe mine un popa si m-a intrebat daca il mai tin minte. Si l-am intrebat de la care inmormantare. Si mi-a zis ca a fost profu nostru de religie in liceu, pe mine cica ma stia ca jucam cu el fotbal in pauza tongue , e staretul de la manastirea de la Bocsa. Baiat fain popa asta Laughing . Dar te poti interesa sa nu cumva sa gresesc Wink.

Alex Buzzi

Sus In jos

Mesaj  adina b. la data de Mar Mar 09, 2010 6:08 pm

Smile))) eu nu imi amintesc de nicio ora de religie. cred ca totusi te stia de la vreo inmormantare

adina b.
Vizitator

Sus In jos

religie

Mesaj  Admin la data de Mar Mar 09, 2010 6:37 pm

adina b. a scris:Smile))) eu nu imi amintesc de nicio ora de religie. cred ca totusi te stia de la vreo inmormantare

pai cica au facut doar bres, delia si denisa religie... (restul am fost bahai sau liber cugetatori) Twisted Evil

Iasmina

Admin
Admin

Sus In jos

profi

Mesaj  mircea m la data de Vin Mar 12, 2010 4:41 pm

Buna,

Imi poate reaminti si mie cineva ce materii am facut cu Untea Valeriu si cu Farcas Corina, ca eu sincer de acestia 2 nu am auzit de loc. Nici nu stiam ca exista Crying or Very sad oi fi lipsit eu de la ore .... dar chiar in halul asta? Ma puneti pe ganduri rau de tot. Si apropo pe Kerith M George nu o invita nimeni ca are sa-mi dea vreo 10 perechi de carti Twisted Evil

Ceau, ceau!

mircea m
Vizitator

Sus In jos

PROFI

Mesaj  Admin la data de Vin Mar 12, 2010 4:44 pm

mircea m a scris:Buna,

Imi poate reaminti si mie cineva ce materii am facut cu Untea Valeriu si cu Farcas Corina, ca eu sincer de acestia 2 nu am auzit de loc. Nici nu stiam ca exista Crying or Very sad oi fi lipsit eu de la ore .... dar chiar in halul asta? Ma puneti pe ganduri rau de tot. Si apropo pe Kerith M George nu o invita nimeni ca are sa-mi dea vreo 10 perechi de carti Twisted Evil

Ceau, ceau!

CU UNTEA AU FACUT BADE SI CARMEN GERMANA SI CU FARCAS AM FACUT ASTROFIZICA (DAR NU TREBUIE SA TE INGRIJOREZI, NICI BUZZI NU ISI ADUC AMINTE). LUI KERITH MA GANDEAM SA II TRIMIT UN MAIL SA INTRE PE FORUM. VOI CE ZICETI?

P.S. CARTI DE JOC, MA GANDESC, NU DE CITIT? tongue

IASMINA

Admin
Admin

Sus In jos

Mesaj  Alex Buzzi la data de Vin Mar 12, 2010 6:39 pm

Pun pariu ca nici Paul nu isi aduce aminte Laughing . Si cred ca mai sunt cativa in situatia asta Wink.

Alex Buzzi

Sus In jos

astrofizica

Mesaj  mircea m la data de Vin Mar 12, 2010 10:09 pm

Acum, hai pe bune chiar am facut astrofizica mi se pare super tare, chiar nu-mi aduc aminte de ea, ramane sa-mi spune-ti ca o fi fost si materie de BAC, si pe mine m-ati terminat. Imi pare rau ca nu mai am carnetul de note sa ma uit sa vad, eu sincer chiar nu pot sa cred ca am facut astrofizica si pace. Oricum, Buzzi nu ma imbucura faptul ca numai noi 3 nu am auzit de astrofizica... macar daca mai erau alti, de la niste LOAZE ca noi ce sa ma astept Laughing

O sara faina s-aveti!!!

mircea m
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Paul la data de Mar Mar 16, 2010 5:41 pm

Alex Buzzi a scris:Pun pariu ca nici Paul nu isi aduce aminte Laughing . Si cred ca mai sunt cativa in situatia asta Wink.

Foarte corect. Am facut astrofizica??? Teoria mea e ca poate am facut in clasa 12-a. Dar cum noi eram tot timpul "prezenti", e foarte probabil sa nu fi fost la nici o ora (si acum sunt si mai confuz - parca nicio se scrie mai nou impreuna). jocolor

Paul

Data de înscriere : 10/03/2010

Sus In jos

Mesaj  Alex Buzzi la data de Mar Mar 16, 2010 6:08 pm

Paul a scris:
Alex Buzzi a scris:Pun pariu ca nici Paul nu isi aduce aminte Laughing . Si cred ca mai sunt cativa in situatia asta Wink.

Foarte corect. Am facut astrofizica??? Teoria mea e ca poate am facut in clasa 12-a. Dar cum noi eram tot timpul "prezenti", e foarte probabil sa nu fi fost la nici o ora (si acum sunt si mai confuz - parca nicio se scrie mai nou impreuna). jocolor
nu si in ceha Wink

Alex Buzzi

Sus In jos

corina farcas

Mesaj  georgi la data de Mier Mar 31, 2010 3:19 pm

ceau

da, am facut astrofizica cu corina farcas...nu mai stiti ca ne explica si la mate niste chestii care i le ceream?

ea lucreaza acum la alcatel in timisoara. eu mai tin legatura cu ea.

georgiana sim

georgi
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Alex Buzzi la data de Mier Mar 31, 2010 3:21 pm

voi incercati sa ne "mintiti" pe astia care am fost premianti in liceu .....
.... si nu-mi place lucrul asta Wink

Alex Buzzi

Sus In jos

vrajeala

Mesaj  mircea m la data de Joi Apr 01, 2010 6:50 pm

Salut,

Ba Buzzi astia toti fac misto de noi, sau noi cativa am facut liceul intr-o alta clasa, sau intr-o lume paralela si ne mai intalneam din cand in cand, sincer incep sa-mi fac probleme. Sau totul e o teorie conspirationista impotriva noastra, a celor culti si studiosi care am fost zi de zi la scoala si daca s-ar fi putut am fi venit si in weekend..... la un fotbal, vroiam sa zic. jocolor . Am sa o rog, pe aceasta cale, pe Iasmina sa o intrebe pe diriga daca poate cumva sa ne faca rost de media la astrofizica, sau macar o nota ceva ca media nu prea cred ca are de unde. Eu unul nu cred ca am participat la 2 ore de astrofizica, prima eventual in prima zi sa o vad pe profa, sa stiu de cine sa ma feresc si a 2-a candva din intamplare cand am confundat ora cu chimia(firar mama ei de carp de maini) si posibil atunci sa fi luat vreun cinciulescu-manc-o-ar tata de paine a elvului. Si ma gandesc ca atunci 5+5(din oficiu)=10:2=5 si ete si media la astrofizica.

Bafta crancena tuturor!!!

mircea m

Data de înscriere : 13/03/2010

Sus In jos

Mesaj  Alex Buzzi la data de Joi Apr 01, 2010 11:05 pm

eu chiar sunt in ceata, dar foarte adanc in ceata....
asa de mult am chiulit noi in timpul liceului? nu-mi vine sa cred, chiar nu stiu sa fi fost la vreo ora de astrofizica. dar daca nu am fost, cum de ne-a incheiat media la materia asta? sau .... am avut pile asa de mari? cred ca Bretan a fost cu spaga, ca de .... BNR Wink. Ei tipareau bancnotele.
dar eu ma bucur oricum ca nu sunt singurul care nu-si aduce aminte de materia asta, dar chiar nici de profa???? ..... sa-nteleg ca nu era buna de .... Laughing .

Alex Buzzi

Sus In jos

Mesaj  Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum