Profesori clasa a XII-a F

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Profesori clasa a XII-a F

Mesaj  Admin la data de Mar Mar 09, 2010 10:32 am

Cred ca ar fi bine sa avem o baza de date cu profii pt a stii cate invitatii sa facem si unde sa ii gasim. Am facut rost de lista cu profii de la XII F (cei care se repeta si la alte clase nu sunt trecuti).

Frigura Iliasa Doina - pensie
Smaniotto Lia - pensie
Messer Mariana - pensie
Pau Florin - decedat

P.S. O sa incerc sa obtin adresa si nr de tel pentru a-i putea contacta.

Iasmina (Giuchici) Olasz

Ultima editare efectuata de catre Admin in Mar Mai 04, 2010 11:37 am, editata de 2 ori

Admin
Admin

Data de înscriere : 06/03/2010

Vezi profilul utilizatorului http://promotia2000.myfreeforum.ro

Sus In jos

profesori neinvitati

Mesaj  bhumita la data de Vin Apr 30, 2010 9:39 pm

Salut,

la noi cel putin cred ca e o problema. S-au intalnit parintii mei cu doamna Frigura, si nu stia nimic de intalnirea de 10 ani. Zice ca nu a primit nici o invitatie. Noua ne-a fost profesoara de romana. Puteti verifica va rog.

N-ar trebui sa fie foarte greu, mai ales ca Alex Buzzi sta (sau statea) cu ea in scara. Ar trebui sa verificam daca mai sunt astfel de cazuri si la alte clase.

bhumita

Data de înscriere : 10/03/2010

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Re: Profesori clasa a XII-a F

Mesaj  bhumita la data de Vin Apr 30, 2010 9:46 pm

bhumita a scris:Salut,

la noi cel putin cred ca e o problema. S-au intalnit parintii mei cu doamna Frigura, si nu stia nimic de intalnirea de 10 ani. Zice ca nu a primit nici o invitatie. Noua ne-a fost profesoara de romana. Puteti verifica va rog.

N-ar trebui sa fie foarte greu, mai ales ca Alex Buzzi sta (sau statea) cu ea in scara. Ar trebui sa verificam daca mai sunt astfel de cazuri si la alte clase.

Acum am vazut ca nu era de loc in lista. Ar trebui sa primeasca si ea o invitatie.

bhumita

Data de înscriere : 10/03/2010

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

profesori

Mesaj  Admin la data de Sam Mai 01, 2010 4:41 pm

Pai listele cu profesori le-am facut in functie de ce si-au adus aminte colegii din fiecare clasa. O sa va rog pe voi sa verificati lista, daca nu ati facut-o pana acum, si sa vedeti daca mai lipseste cineva. Eu am facut-o pentru clasa noastra (XII E), iar la celelalte clase s-au sesizat colegii, daca a fost cazul cazul, cand am creat forumul. Va dati seama ca nu puteam sa centralizez 24 de cataloage (4 ani * 6 clase) Smile. O sa il rog pe Alex sa o anunte pe doamna Frigura despre intalnire. Invitatiile pentru profesorii care sunt in pensie se afla la secretariatul scolii.

Iasmina

Admin
Admin

Sus In jos

Doamna Frigura

Mesaj  Admin la data de Lun Mai 03, 2010 11:37 am

Am rezolvat. A fost invitata si doamna Frigura.

Admin
Admin

Sus In jos

Re: Profesori clasa a XII-a F

Mesaj  Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum